BİZ KİMİZ

BİZ KİMİZ

 EGTRO, ilk aşamada Mısır’ın sunduğu ticari imkân ve fırsatları Gaziantep iş dünyasına tanıtma ve Mısır ile ticaret yapmak isteyen şirketleri her aşamada desteklemek yönlendirmek ticaretin yapılmasına doğrudan katkı sağlamak misyonunu üstlenmiş bir ajanstır.

Gaziantep şirketlerinin ve ürünlerinin Mısır piyasasına girmesinin yanı sıra Mısır pazarında “öncelikli tercih edilen” kategoriye çıkartılması ve “sürdürülebilir iş yapış şekli” hedeflenmiştir.

Mısır genelinde faaliyet gösteren ajansımız, Kuzey Afrika, Sahra Altı Afrika ve Körfez ülkelerinde yerleşik yerel ortaklarıyla da geniş bir alanda hizmet vermektedir. Ajansın uzman kadrosu Arapça, İngilizce Fransızca dillerinde hizmet vermektedir.

Saliha Kübra Kabaali

Kurucumuz  Hakkında

 

Kübra Kabaali Elrefaie uzun yıllar   başta Mısır olmak üzere Kuzey Afrika, SahraAltı  Afrika ve Körfez  ülkeleri ile iş yapmış ve son yıllarda  Mısır’da ikamet eden  biri olarak  17 yıllık iş deneyim ve networkunu kullanarak  müşterilerine kaliteli hizmet sunmak üzere  EGTRO Mısır Gaziantep Ticaret Ajansını kurmuştur. Aldığı Hukuk, işletme eğitiminin yanı sıra hakimlik, hukuk müşavirliği, avukatlık bürosu sahipliği şeklinde ilerleyen kariyerinin yanı sıra başta futbol olmak üzere çevre, spor, eğitim konularında sivil toplum örgütlerinde yönetici olarak da hizmet vermiştir. Temel olarak Dış Ticaret ve Sürdürülebilir İş Modeli alanlarına odaklanmıştır.